Beyaz Eşya Servisi
image
image

Geniş Hizmet Yelpazesi

image Atak Teknik

Beyaz Eşya Servisi

Atak Teknik, 35 Yıldır beyaz eşya servisi olarak siz değerli müşterilerimize profesyonel ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Alanında uzman ekibimizle birlikte, teknolojinin sürekli gelişen dünyasında evlerinizdeki beyaz eşya ihtiyaçlarınızı ve sorunlarınızı en kısa sürede çözüme kavuşturmayı amaç edinmiş bulunmaktayız.
.
Özellikle Bosch, Siemens, Arçelik, Beko, Altus gibi sektörün öncü markalarının ürünlerinde servis hizmeti vermekteyiz. Ürün yelpazemiz arasında Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Kurutma Makinesi, Bulaşık Makinesi, Kombi, Televizyon ve Ankastre Fırın gibi beyaz eşyalar bulunmaktadır.
.
Hizmet bölgelerimiz arasında Bahçeşehir, Gürpınar, Yakuplu, Büyükçekmece, Hadımköy, Mimaroba, Kumburgaz, Tepecik, Ispartakule, Alkent 2000, Türkoba, Avcılar ve Esenyurt bulunmaktadır. Bu bölgelerde siz değerli müşterilerimizin tüm beyaz eşya servis ihtiyaçlarına hızlı, güvenilir ve profesyonel bir şekilde yanıt veriyoruz.
.
Atak Teknik olarak, müşteri memnuniyetini her zaman birinci sırada tutmaktayız. Sorunlarınıza kalıcı çözümler üretmek ve sizlere kesintisiz bir hizmet sunmak için buradayız. Bize güvenin, beyaz eşyalarınız emin ellerde.

Beyaz Eşyanız Emin Ellerde